Instalacje gazowe

A może wolicie oszczędność? Jeśli tak to przygotujemy Wasz samochód pod względem technicznym i bezpiecznym oferując mu zabieg montażu instalacji LPG. To oczywiście całkowicie bezpieczna forma instalacji.


W dzisiejszych czasach prawie każdy zastanawia się gdzie najlepiej zaoszczędzić, dla osób które na co dzień są uzależnieni w pracy poprzez jazdę samochodem jest to najwygodniejsze rozwiązanie, gdyż znaczną cześć swojego budżetu przeznaczamy właśnie na paliwo.


Nasza Firma w 2001 roku poszerzyła zakres świadczonych usług o montaż instalacji gazowych. W tym czasie już ponad tysiąc samochodów wyposażyliśmy w instalacje LPG. Od samego początku istnienia postawiliśmy na jakość i fachowość wykonywanych przez nas usług. Dzięki wpisom kilku właścicieli homologacji, mamy prawo montować instalacje niemalże wszystkich występujących na naszym rynku producentów.


BRC STAGProfesjonalizm

Przyjeżdżając do Nas i korzystając z Naszych usług Macie pewność, że samochód zostawiacie w dobrych rękach. Macie pewność, że odpowiemy na każde Wasze pytanie, otrzymacie również poradę najlepszych fachowców. Nasi pracownicy przedstawią Wam prostym słowem wszystkie informacje na temat aktualnej pracy nad Państwa samochodem oraz podpowiedzą jak zadbać o najlepszą eksploatację Waszego pojazdu.

Jeśli znacie się na samochodach i motoryzacji to bardzo Nas to cieszy, zawsze warto porozmawiać o szczególnych wymaganiach, dotyczącego Waszego samochodu.

Terminowość

Jeśli natomiast dziedzina motoryzacji nie jest Wam aż tak dobrze znana, nie musicie się martwić. Nasi pracownicy wyjaśnią dokładnie co będzie naprawiane bądź jakie usługi będą wykonywane. W Naszej firmie nie zapłacicie dodatkowych kosztów przy odbiorze samochodu. Już na początku ustalimy wszystkie szczegóły, dzięki temu będziecie mogli spokojnie i bezstresowo korzystać z Naszych usług.

certyfikaty: