Blacharstwo Samochodowe

Zgodzą się Państwo z Nami, że blacharstwo to w pewnym sensie sztuka. Czasem dla wielu osób to ostatni możliwy rodzaj ratunku dla swojego ulubionego samochodu. Wiemy jak ważna jest dla Was jakość wykonania. Sami jesteśmy kierowcami i sami chcemy być obsługiwani w najbardziej fachowy sposób. Dlatego stawiamy na jakość i profesjonalizm! Pracujemy tylko i wyłącznie na najlepszych atestowanych sprzętach m. in. CAR-O-LINER, Kemppi, Tecna. Ten nowoczesny sprzęt wraz z naszym doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem sprawi ponowny uśmiech na Waszej twarzy przy odbiorze samochodu.


Zapewniamy:


  1. Naprawy bezgotówkowe dla klientów firm ubezpieczeniowych.
  2. Samochód zastępczy na czas naprawy GRATIS
  3. Pomoc drogową 24h
  4. "Szybki serwis", czyli kompleksowa obsługa samochodów (naprawy zawieszenia, wymiany oleju, naprawy elektryczne i mechaniczne)


Personel naszej firmy zapozna Państwa z możliwością realizacji naprawy w formie bezgotówkowej oraz pomoże w załatwieniu wszelkich formalności w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Nasze doświadczenie jest doceniane przez klientów, którzy ufają nam już od wielu lat, powierzając do naprawy swoje samochody. Gwarantujemy wysoki standard usług.Profesjonalizm

Przyjeżdżając do Nas i korzystając z Naszych usług Macie pewność, że samochód zostawiacie w dobrych rękach. Macie pewność, że odpowiemy na każde Wasze pytanie, otrzymacie również poradę najlepszych fachowców. Nasi pracownicy przedstawią Wam prostym słowem wszystkie informacje na temat aktualnej pracy nad Państwa samochodem oraz podpowiedzą jak zadbać o najlepszą eksploatację Waszego pojazdu.

Jeśli znacie się na samochodach i motoryzacji to bardzo Nas to cieszy, zawsze warto porozmawiać o szczególnych wymaganiach, dotyczącego Waszego samochodu.

Terminowość

Jeśli natomiast dziedzina motoryzacji nie jest Wam aż tak dobrze znana, nie musicie się martwić. Nasi pracownicy wyjaśnią dokładnie co będzie naprawiane bądź jakie usługi będą wykonywane. W Naszej firmie nie zapłacicie dodatkowych kosztów przy odbiorze samochodu. Już na początku ustalimy wszystkie szczegóły, dzięki temu będziecie mogli spokojnie i bezstresowo korzystać z Naszych usług.

certyfikaty: