Holowanie

Zdarzają się sytuacje, w których samochód odmówi posłuszeństwa bądź zdarzy się kolizja na drodze. Oby jak najmniej takich sytuacji. Jednak gdy już zajdzie takie zdarzenie, warto mieć pod ręką zapisany numer do pomocy drogowej.


Zapiszcie sobie numer właśnie teraz 601 321 543. Być może pomożecie nawet komuś na drodze, komuś kto nie będzie posiadał zapisanego numeru.


Usługę holowania i pomocy drogowej oferujemy NON STOP w kraju i za granicą.


Na czas naprawy gwarantujemy samochód zastępczy GRATIS, więc spokojnie będziecie mogli kontynuować swoją podróż bądź korzystać wedle potrzeb z naszego samochodu.
Profesjonalizm

Przyjeżdżając do Nas i korzystając z Naszych usług Macie pewność, że samochód zostawiacie w dobrych rękach. Macie pewność, że odpowiemy na każde Wasze pytanie, otrzymacie również poradę najlepszych fachowców. Nasi pracownicy przedstawią Wam prostym słowem wszystkie informacje na temat aktualnej pracy nad Państwa samochodem oraz podpowiedzą jak zadbać o najlepszą eksploatację Waszego pojazdu.

Jeśli znacie się na samochodach i motoryzacji to bardzo Nas to cieszy, zawsze warto porozmawiać o szczególnych wymaganiach, dotyczącego Waszego samochodu.

Terminowość

Jeśli natomiast dziedzina motoryzacji nie jest Wam aż tak dobrze znana, nie musicie się martwić. Nasi pracownicy wyjaśnią dokładnie co będzie naprawiane bądź jakie usługi będą wykonywane. W Naszej firmie nie zapłacicie dodatkowych kosztów przy odbiorze samochodu. Już na początku ustalimy wszystkie szczegóły, dzięki temu będziecie mogli spokojnie i bezstresowo korzystać z Naszych usług.